meditatieMeditatie in de Bron.

Wie weet is één van uw goede voornemens in het nieuwe jaar om meer tijd te besteden aan rust. Wandelen in de natuur, muziek of meditatie thuis of in De Bron helpen daar zeker bij! Iedere tweede en vierde maandag van de maand bent u van harte welkom voor meditatie in De Bron, Bentismaheerd 1a in Beijum. Om 19.30 u. begint de inloop met koffie en thee, om 20.00 u. is de aanvang meditatie. We starten met lichaamswerk, om vervolgens via meditatie naar binnen te keren. Zo even los van de rumoerige buitenwereld naar de stillere binnenwereld. Er zijn geen kosten verbonden aan de meditatieavonden en je hoeft je niet aan te melden.
Op 8 januari beginnen we met een klankschalen meditatie. We adviseren je om een plaid of extra warme kleding mee te nemen. Graag tot ziens!
Jan Knot, telefoon 050 - 541 42 81